Abc Rompecabezas De Animales

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 44 MB
  • Version 1.10
  • Dil İngilizce
  • Firma iMooBee
Çocuklara İspanyolcayı sevdiren bu mükemmel oyunda harika hayvanlar da bulunmakta.

Okul öncesi dönem tüm çocukların gelişimlerinin ve öğrenme düzeylerinin en yüksek olduğu dönemdir. Bu konuda bilinçli olan aileler çocuklarının faydasına olan şeyleri bilip onlara doğru zamanda doğru yerde uygulayarak onların tüm hayatları boyunca rahat etmelerini sağlamayı amaçlamışlardır. Siz de bu dönemin öneminin farkında iseniz mutlaka bu dönemi değerlendirmelisiniz. Bu konuda çok fazla çalışma yapan uzmanlarımız bu konuda çocukların hem gelişmelerini hem de öğrenme seviyelerini arttıracak oyunlar üretmeye çalışmışlardır. Bu oyun ise sizler için üretilmiş olup eğitim konusunda son derece faydalıdır.

Oyun içerisinde çocuğunuzun gelişimsel özelliklerine dikkat ederek onların yeni bir dil öğrenmelerini sağlayarak eğlenceli oyunlar bulunmaktadır. Bu oyunları oynayan çocuğunuz hafızasının güzüne dayanarak yeni bir dil öğrenecek. İspanyolca kelimeleri ve alfabesini öğrenecek olan çocuğunuz bu oyunu oynarken çok eğlenecek. Kaliteli görsel efektleri, gerçekçi sesleri ile saatlerce oyunun başından kalkmayacak ve gelişimine destek olacaktır. Siz bilinçli ebeveynler de ona bu konuda yardımcı olmak istemez misiniz?

Bu harika oyuna sahip olup çocuğunuza yeni bir dil kazandırmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey indir butonuna basmak. Hadi daha fazla zaman kaybetmeyin hemen indirin oynamaya hemen başlayın. 

Daha Fazla Göster
Abc Rompecabezas De Animales indir